| Vernusio a întrebat:

Cum as putea sa slabesc 10-15 kg rapid?

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Fa sport si ar trebui sa ai o dieta echilibrata, du-te la sala alearga pe banda, pedaleaza, consuma mai multa apa si mai putina mancare, evita carnea si cipsurile, snack-urile, batoanele de ciocolata s-a succeswinking

| RAY a răspuns (pentru DaniAdrian):

Stai sa vezi dupa o luna in care revine le vechea dieta cum va pune 20 de kg, 95% din cei care incep o dieta in scurt timp pun dublu, de ce? simplu trebuie inteles ce e alimentatia si sa ai un mod de viata activa non stop, degeaba bagi sala si 1 shorma si coca cola

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Ei bine nu mai manca nimic timp de 10 zile si o sa vezi rezultate daca o sa supravietuiestihappy