| ANONIMANONIMI a întrebat:

Cum e corect? Daca ai un prieten, de 2 saptamani, dar el nu prea trimite niciun mesaj doar la sfarsitul saptamanii isi aduce aminte de tine e posibil sa aiba prietena? el a zis ca a fost ocupat cu facultatea, imi tot zice ca se intalneste cu niste prieteni.ieri cand era liber a zis pe seara ca se vede cu amicii, in loc sa zica sa iesim dar se pare ca nu e atras de mine.Si culmea e ca mi-a prezentat niste prieteni de ai lui(un cuplu era), si din cate am observat, prietenii lui au niste fete foarte dubioase, dar el nu este asa.Asta mi se pare, si am vazut ca ii place foarte mult in compania lor.Este mai mult cu baietii in preajma din cate imi povesteste el.Voi ce credeti? Nu inteleg ce vrea de fapt acest baiat? ce ganduri are cu mine.La plecare imi zice foarte scurt asa pup si cam asta e.Nu sunt vreo obsedata dar e prea obisnuit sa stea cu baietii cred si nu mai stie cum e sa vorbeasca cu o fata cred.Ce spuneti despre aceasta situatie? Multumesc

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Scuza-ma, dar nu inteleg: de ce iti mai pierzi timpul cu ala?

| ANONIMANONIMI explică (pentru cristimihailov):

Buna,pai oricum m-am gandit si sincer, nu ii voi mai raspunde la mesaje, voi termina cu el. Mersi pentru raspuns.

| ANONIMANONIMI explică:

Amandoi avem peste 18 ani, si vreau sa stiu ce pot sa fac in aceasta situatie. Ziceam ca atunci cand ne vom mai vedea sa ii spun ferm si sa-l intreb exact ce doreste el de fapt ca sa fie totul clar si pentru mine dar si pentru el. Vreau daca se poate mai multe pareri.Va multumesc.