| fadklfas a întrebat:

Cum ii pot arata unui baiat ca il plac,fara sa par disperata sau stiu eu cum.
In afara de:
-sa ii spun ce simt
-sa vb cu el, sa ii dau atentie

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Answer17 a răspuns:

Simplu,cand il privesti prefate ca zambesti din senin dar asigura-te ca el a vazut asta big grin apoi intoarce capul repede ca sa para ca nu ai fi vrut sa vada asta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el acasă şi-i lipeşti bileţele pe uşă în care-i scrii ce simţi, dar nu te semnezi, iar după câteva zile îi spui pe messenger că tu eşti autoarea(dar totuşi, cred că şi asta ar însemna să îi dai atenţie).

| leftside a răspuns:

Nu e nevoie de chestiile alea pe care le-ai scos tu din discutie pentru a isi da seama, take it slow. fa-l sa inteleaga din comportamentul tau ca il placi, stai mai mult timp cu el si isi va da seama.

| AleWhatever a răspuns:

Flirteaza,poate va merge; D