| Roooxaneeelllll a întrebat:

Buna cum introduc o melodie in power point care sa dureze pe toata prezentarea...ca mai apoi sa cante si pe alt calculator daca o pun prezentarea dar fara ca dnsul sa aiba melodia in memorie...ms dau funda

Răspuns Câştigător
| KinG_5058 a răspuns:

Pai ca sa introduci o melodie te duci la insert-music sau song-insert from file-alegi melodia
ca sa cante si pe alt calculator trebuie sa pui si melodia pe stick/CD pentru ca cea din prezentare e doar o extensie(cum sunt shortcut-urile de pe desktop)sper ca te-am ajutat