| anonim_4396 a întrebat:

Cum naiba fac sa pun la comm pe hi5 un clip de pe youtube?sad De cand s-a schimbat youtube`ul nu mai stiu unde dau sa iau linkul acela incat sa apara clipul la comm.

3 răspunsuri:
| CarMen_6610 a răspuns:

Sallziti apare sus gen:http://www.tpu.ro/......de-dau-sa/ eu asa faceam cand doream sa tr un video pe mess bafta:) funda?:)

| madlyna a răspuns:

Http://www.slide.com/r/mIsPo8f9xT-kAvP_voBySOQGaTb_9tev?cy=h5&view=large
apasa aici. apoi dai pe post video, si iti apare Search YouTube for a video to skin! acolo scrii numele melodiei, o alegi, apoi dai save si iti scrii adresa de mail, o parola, si numele. Dai enter si mai jos de videoclip iti apar niste linkuri.Atentie! Sa fie pus la hi5 ca altfel nu va merge.copiezi linkul si dai paste unde vrei sa lasi comentarii. E cam complicat, dar asa trebuie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de aici poti
dar apare doar melodia nu si vindeo nu stiu dc...winking