| Dragos_Florin_1990 a întrebat:

Cum pot pune "poza de prezentare" la un clip de pe youtube?
Mai exact, cand vezi acel patratel (link) al clipului sa aiba o poza pusa si lucrata de mine, sa nu apara neaparat ceva din clipul respectiv?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Trebuie sa ai contul in stare buna. Uite cum este la mine:
http://www.youtube.com/watch?v=UZxmFUHKAq8
Toate sunt cu verde, daca ai ceva cu rosu, nu este in stare buna si nu ai dreptul sa pui miniaturi personalizate pana nu-ti expira avertismentul sau avertismentele.

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Nu inteleg exact ce vrei sa spui cu ''acel patratel (link) al clipului''.
Daca te referi la miniatura personalizata:
http://www.youtube.com/watch?v=al_uLUnOhmg

| Dragos_Florin_1990 explică (pentru taken):

Da, mie nu imi apare acel buton de adaugat miniaturi (ciudat), in rest am vazut de unde se schimba miniatura...
Multumesc!

| Dragos_Florin_1990 explică (pentru taken):

Păi contul meu e nou, posibil să nu îl fi completat eu cum trebuie.
Mulţumesc!

| Dragos_Florin_1990 explică (pentru taken):

Am rezolvat, nu era contul confirmat, Ms!

| taken a răspuns (pentru Dragos_Florin_1990):

Trebuie sa ai contul in stare buna. Uite cum este la mine:
http://www.youtube.com/watch?v=UZxmFUHKAq8
Toate sunt cu verde, daca ai ceva cu rosu, nu este in stare buna si nu ai dreptul sa pui miniaturi personalizate pana nu-ti expira avertismentul sau avertismentele.

| taken a răspuns:

Uneori dureaza ceva timp pana se schimba miniatura.