| coMMi a întrebat:

Buna happy. Cum pot confirma adresa de email. pentru ca mi-am facut inainte cont pe TPU si nu pot sa mai pun intrebari sau sa raspund straight face. am mai confiramat`o odata dar imi zice sa o mai confirm straight face. spuneti-mi si mie! puppy dog eyes [ funda ]

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna coMMi,
Daca ai confirmat-o cu linkul primit prin e-mail atunci trebuie sa astepti cam 24 h sau poate mai putin ca sa poti folosi acel cont. Dureaza pana proceseaza fiecare cerere. Rabdarea e cuvantul cheie.
Pa, pa

| claudiacinterei a răspuns:

Cum sa confirm fesebook meu