| DeEa_4814 a întrebat:

Bunahappy cum pot s ii castig increderea unui baiat(de fapt a iub meubig grin) funda:X:X:X

2 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Daca ai pierdut-o...va fi cam greu, aproape imposibil! Stii vorba aceea :" Cine a mintit odata, si-a pierdut credinta toata!"
Increderea e ca un glob de cristal, odata spart nu va mai fi niciodata la fel, crapaturile vor aminti toata viata de trauma ce a avut loc, precum cicatricile.
Daca e vorba ca nu ai reusit sa-i castigi increderea, ma intreb ce are la baza relatia voastra? Cum nu iese fum fara foc, si daca el nu are incredere in tine, ma gandesc la ceea ce stie el despre tine sau ce anume i-au spus altii?! Daca e iubitul tau, cum de nu are incredere in tine? Sentimentele ce stau la baza unei relatii de obicei sunt dragostea, respectul, afectiunea...nu interesul sau ambitia. De fapt ce anume va leaga pe voi?

| amaadina a răspuns:

Pai... fii tu big grin
Lasa'i timp sa se gandeasca la ce s-a intamplat, si daca chiar te iubeste, se va intoarce la tinewinking
Degeaba incerci sa'i faci cadouri, sa'i faci complimente etc, ca la urma v'a crede ca esti o lingusitoarehee hee
Lasa'i timpwinking