| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i castig increderea unui baiat, ca mai apoi sa fim impreuna?

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Ce spui, sa fie spus. Nu promite in van. Nu-l minti. Nici nu exagera cu nimic - voi fetele aveti "darul" acesta al exagerarii, dar displacut total de baieti. Arata-i ca poti fi mereu linga el cind are nevoie. Sustine-l, imbarbateaza-l, chiar si atunci cind toata lumea e impotriva lui. Ajuta-l in orice aspect al vietii.
E greu? E usor? Nu e usor, dar asa ii vei cistiga increderea si respectul. Restul va veni de la sine. Daca va fi sa fie ceva.