| angelofdeath a întrebat:

Cum sa-i castig increderea unui baiat?

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Demonstreaza`i ca esti o tipa de treaba, care se tine de cuvant si nu incearca sa para ceea ce nu ewinking!

| Parintele a răspuns:

Culcate cu el. V-a avea incredere ca o vei mai face.

| DenissaDeea a răspuns:

Sa fi sincera/responsabila/sa te comporti natural/sa te imbraci serios/sa ii dovedesti ca poate avea incredere unul in celalalt in orice clipa la nevoie/tinete de promisiuni si de cavant...

| angelofdeath explică:

Mycky, stai linistita ca stiu eu care sunt sfaturi bune si care nu... mersi frumos... esti o draguta...no god chiar nu esti in masura sa dai sfaturi, scuza-ma dar chiar asa e... are dreptate mycky...si plus de asta... daca as lua in considerare sfatul tau as fi mai proasta decat tot neamul meu la un loc...

| Just Shadows a răspuns:

Cred ca tot ce era de spus au cuprins toti cu exceptia unuia...si acum "no god"daca nu vrei sa ajuti atunci nu te mai baga...vezi ca toti incearca sa ajute "culca-te cu el"...banuiesc ca esti baiat... daca ti-ar face toate fetele asa apoi ai ramane singur frate...crezi ca daca te culci cu el non-stop nu se plictiseste... s-o crezi u!straight face

| Xulescu_6752 a răspuns:

Aratai ca te intereseaza si pe tine(catusi de putin) subiectele care il intereseaza pe el si ca ai o opinia ta este destul de asemanatoare cu al lui. Dar in rest fi tu insuti! Daca sunteti facuti sa fiti impreuna, el te va iubi asa cum esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu.