| Aalliinnaa1000 a întrebat:

Buna crying cum pot sa am o pagina de facebook cu like-uri in loc de prieteni? vreau sa imi spuneti dar tot asa pas cu pas dau fundita mare mareeee :X

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Pai,hai sa iti spun un secret(cum am facut eu pagina doar pentru like-uri).Pe mine m-a rugat o prietena sa ii dau like la pagina ei pentru like-uri... apoi am vazut in dreapta sus,, creeaza o pagina".De curiozitate am dat si am reusit sa fac una...e simplu apoi, nu ai cum sa nu stii!
Bafta!

2 răspunsuri:
| SmoKeM a răspuns:

Nu ai cum scuze stiu ca nu te ajuta fundita?