| andreea1234567890 a întrebat:

Buna,cum pot sa devin mai populara decat sunt acum in scoala?

12 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

Sa te dai in spectacol... thinking
Sa vorbesti cu toti, tottimpul, pe facebook, pe mess, la scoala...
Sa faci ceva nebunesc sa afle tooootzii...

| Brâncuşi a răspuns:

Pai...dezbracate in fundul gol si plimbate prin scoala...

| TheYonutz19 a răspuns:

Trebuie sa vb mult ..sa te bagi in seama cu aia mai smecherii, sa faci caterinca, sa dansezi, sa canti, sa fii mereu in centru atentiei

| ilcmty a răspuns:

Buna! Eu zic sa te imbraci mereu sofisticat, sa te intelegi bine cu toti si sa incerci sa te imprietenesti cu cele mai populare fete din scoala... apoi tu devenind la fel ca ele. Funda?

| andreea1234567890 explică (pentru ilcmty):

Mereu ma imbrac sofisticat, cand trec pe holuri toata lume ama saluta si imi adora tinuta

| ilcmty a răspuns (pentru andreea1234567890):

De ce vrei sa fi tu populara? La scoala te duci sa inveti nusa te dai mare, totusi...straight face

| ZiZan a răspuns:

Eu nu imi fac poze si nu le postez pe diferite site-uri de socializare, eu pur si simplu sunt eu insami. Oricum, atata timp cand nu socializezi cu persoane de alea... [ intelegi ce vreau sa zic ], ai grija in ce anturaje intri, trust me. I know how is it! Am o multime de prieteni si asta datorita facebookului!happy Si eu nu am poze pe facebook, dar ne-am cunoscut in incita liceului, si ma cunoaste destul de multa lume!happy Treci la treaba! Fi tu insati, fi mai activa big grin!

| MeeJenn a răspuns:

Pai poti incepe prin a petrece mai mult timp cu copii mai populari din clasa ta si alege o persoana din grup cu care sa fii mai apropiata, dar nu-i neglija pe ceilalti. Aceea persoana are cu siguranta alti prieteni care au si ei alti prieteni si tot asa. Iesi in oras cu ei si incearca sa-i cunosti cat mai bine. Pastreaza legatura cu ei. Incearca sa fii dezinvolta, sa ai mai mult tupeu (dar sa nu ajungi la nesimtire). Simte-te bine cu ei si totul va veni de la sine. Sper sa-ti fi fost de ajutor draga mea si nu uita, fii tu insati!

| PinkCupcake a răspuns:

Faci ceva neobisnuit ca sa iti castigi existenta. big grin

| razvi99 a răspuns:

Incearca sa te imiprietenesti cu cei populari sau ajutati colegi cu diverse lucruri si ei o sa te adore
funda te rog

| razvi99 a răspuns:

Imiprietenestete cu populari sau ajutati colegi si vei deveni mult mai populara

| Celese a răspuns:

In primul rand tipii populari arata bine deci trebuie sa ii uimesti pe cei din jur cu niste tinute super. apoi incearca sa iti creezi propriile expresii, sa fi originala, sa iesi in oras si sa iti faci cat mai multi prieteni. in asta consta popularitatea IN PRIETENI. povesteste despre tine lucruri care arata ca traiesti viata din plin cum ar fi ca ai stat pana tarziu pe mess sau ca ai facut nebunii cu alti prieteni. de asemenea tipii apreciati sunt cei cu simtul umorului deci spune glume si daca chiar nu te pricepi la asta macar razi cand altii spun. fii indraznezata si curajoasa. nu uita, totul depinde de tine. multa bafta!winking