| anonim31x a întrebat:

.Cum pot sa fac acolo pe facebook sa poata unele persoane sa se aboneze la mine..si nici nu imi apare acolo chestia aia cu abonati ..va rog ziceti-mi repede!

2 răspunsuri:
| Angie95 a răspuns:

Daca nu iti apare inseamna k nu e nimeni abonat la tine. Dar cine o sa vrea sa se aboneze, se poate abona singur, normalwinking

| anonim31x explică (pentru Angie95):

Ba nu..mai am un cont de facebook si acolo nu imi apare sa ma abonez ..imi apare numa adauga ca prieten.straight face