| anonim31x a întrebat:

.Cum pot sa fac acolo pe facebook sa poata unele persoane sa se aboneze la mine..si nici nu imi apare acolo chestia aia cu abonati...
Ce pot sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Inainte de toate, daca nu ai peste 18 ani, fa primul pas si editeaza-ti la datele tale si pune ca ai peste 18 ani, iar dupa Intrii pe facebook şi lângă "Home" ai o piramidă. Dai click pe ea şi mergi pe "Account settings". Pe pagina care se deschide, dai click pe "Subscribers" şi bifezi căsuţa care îţi apare.

| anonim31x explică (pentru MaTrIx8378):

Multumesc mult! :*

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru anonim31x):

tongue cpl

3 răspunsuri:
| Adelina004 a răspuns:

Setari de profil. Se numeste subscribe;;).

Tutorialul e cel mai bun :* :

http://www.youtube.com/watch?v=cj3VmHe-Gc0

Nu am gasit in romana, dar dai click pe aceleasi lucruri, daca nu intelegi da in engleza :> Facebook-ul

Funda?