| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ii zic baiatului de care imi place ca il plac fara ca el sa rada? Daca ati putea sa imi dati niste idei ar fi minunat! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Ii zici direct si daca nu e interesat ii zici ba dar tu nu stii de gluma

| vlaaddd a răspuns:

Daca rade inseamna ca e un dobitoc :*

| andrei a răspuns:

Pai ii spui ca o gluma:p

Ce ai face daca tias zice ca te iubesc? Si el daca rade ii spui "taci ma ca a fost o gluma":p

| fluture2404 a răspuns:

Daca il placi, nu ii spune in fata, ca apoi te va evita. Eventual fa niste chestii dragute pentru el. Ii cumperi cadou de ziua lui, il chemi pe la tine, mai ales de ziua ta, poarta-te frumos cu el si isi va da seama ca il placi si poate il faci ca si el sa te placa.Acesta e un mod mai discret pentru a spune unui baiat ca il placi.(fundita?)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... ii trimit un bilet in care ii spui ca va intalniti intr-un loc romantic cred eu nu stiu incearca