| mihapetro a întrebat:

Cum pot sa-mi setez facebook-ul in asa fel incat persoanele pe care nu le am la prieteni sa nu-mi vada pozele?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| GRs a răspuns:

Te duci la profilul tau, dai pe fotografii, si intri intr-un album.Acolo trebuie sa scrie "Editează albumul".Dai click pe chestia aia iar apoi unde scrie "prietenii prietenilor" sau "prietenilor" dai click si de acolo te descurci.

| mihapetro explică (pentru GRs):

Dar nu pot face asta cu toate pozele. de ce? thinking

2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Buna.Mergi la poza respectiva si in partea dreapta scrie"editeaza" dai acolo si ai sa vezi ca iti vor aparea setarile de unde poti edita.O seara placuta.