| DraPraaHaarp a întrebat:

cum sa imi fac bucla cu placa? Bretonul ondulat cu placa in suslaughing) in fata, nu stiu cum sa va expliclaughing

multumesc ant

2 răspunsuri:
| Fluturemov a răspuns:

Prinzi parul cu placa dar mai jos de radacina si apoi o invarti in exterior (in asa fel incat sa ti se invarta parul dupa placa) si apot tragi pana la varf.
Oricum nu iti iese din prima chiar binehee hee si trebuie sa ai o placa ingusta.
Nu gasesc nici un video ca sa iti dausad.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Mussete a răspuns:

Iti pui parul pe placa, apoi rasucesti placa ca un bigudiu, stai 5 sec si scoti placa de pe el. Sper ca te-am ajutat