| CostinaRss a întrebat:

cum sa ma îmbrac de revelion dacă îl fac la o prietenă acasă cu mai multi?! ( Va fi si iubitul meu )

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat mai comod si confortabil, probabil veti sta si pe jos, asa ca: ceva pantaloni, o bluzita subtire pe dedesub ca te vei incinge dansand, dar si un plover sau ceva mai gros pe deasupra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu haine

| Hcd_Adda_1998 a răspuns:

Simplu. Niste colanti luciosi si un top lejer, dar elegant. Cateva accesorii si eu spun ca esti okay. Trebuie sa fii lejera, ca stati acasa, dar totusi sofisticata. Pupicei.