| anonim_4396 a întrebat:

cum va spuneam. tipul de care-mi place(cred ca si el ma place) mi-a cerut nr de telefon, insa a trecut ceva timp de atunci si el inca nu m-a sunat, si nici pe mess nu am mai vbsad... ce parere aveti sa il caut eu? nu vreau sa par o tipa disperata dupa el...si ca sa il caut eu nu stiu cum sa-l abordez! Dati-mi un sfat va rog, ce ar trebui sa fac? mersi mult

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Sunal si intrebare ce mai face...si iesiti undeva in parc sa va cunoasteti mai bine.sau il poti suna si cerei sa t ajute cu ceva.si asa t bagi in seama cu el si nu o sa zica ca esti disperata...alte idei nu ambig grin