| CrazyYoyo a întrebat:

Bunabig grin
Am facut o prostielaughing iar dom` politai.a spus ca primesc amenda 100lei fata de prietena mea care a primit 500 de leibig grin
Intrebarea e, daca nu au facut procesul verbal de fata cu mine, sau nu am semnat nimic si n`am primit nimic adica nici o copie de la o foaie nimic nimic laughing e posibil in 24 de ore sa primesc amenda? sau doar faceau misto de noi?laughing
Sunt putin speriata puppy dog eyes dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
| Yoana99 a răspuns:

Daca nu ai semnat nimic si ( dupa cum spui tu) nu ti-a dat nici o foaie/copie, atunci nu ai cum sa primesti amenda. Probabil ca politistul a vrut sa va sperie ca sa nu mai faceti. Dar sunt foarte curioasa ce prostie ati facut asa grava incat sa va ameninte cu amenda? laughing

| CrazyYoyo explică (pentru Yoana99):

Ehhh oh go on am fumatlaughing baut laughing cu 1 fata. a cerut datele eu le-am dat corecte. ea nu. si in + a fugit big grin iar eu mi-am cerut scuze am spus ca nu se mai repeta si ***. am pus tutun in tanita laughing si ne cam luase laughing si era o creanga lasata ne-am suit pe ea si ne dadeam huta hutarolling on the floor ne-am urcat pe un felinarlaughing ma rog.

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Gresesti,platesti,daca nu iti poti asuma greselile facute abtine-te pe viitor.Acum tremuri plus ca trebuie' sa scoti ceva banuti, sa nu vorbim de umilinta, deci...Nu v-ati legitimat, ramaneti doar cu o lectie buna.