| PinkkRosee a întrebat:

big grin. Am o întrebare,în special pentru băieți.Ce va place vouă la o fata,în general? Adică,sa fie timida,îndrăzneață,înaltă, etc.Dau fundiță celui mai bun răspuns.winking

Răspuns Câştigător
| kr3mos a răspuns:

Ei bine, fata ideală trebuie să fie blândă, sinceră, loială şi de încredere. Să aibă un corp drăguţ. Drăguţ, nu perfect! Aspectul fizic contează mult pentru băieţi, însă nu cu exagerările pe care multe fete şi le închipuie. Niciun băiat nu îşi doreşte neaparat o păpuşă Barbie lângă el, o tipă care să nu aibă niciodată niciun coş şi să refuze mereu prăjiturile pentru că ţine la siluetă. Bine astea difera de la băiat la băiat big grin

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca are fofoloanca si țâțe e perfecta pentru multi.

| Asiris23 a răspuns:

Pai, dupa cum probabil stii, nu exista '' fata perfecta". Hmm, o fata trebuie sa fie indrazneata, draguta, nu foarte fitoasa ca nu da bine, blanda, sa arate bine, sa fie desteapta, sincera, care sa tina mult la mine si sa ma inteleaga. Funda? big grin

| RăducuBOX2014 a răspuns:

Mi-ar plăcea o fată îndrăzneață si desteapta.

| RamonR a răspuns:

Mie mi-ar place la o fata sa fie o persoana calda, sa nu aiba prea multe fite, sa fie indrazneata, sa fie persoana cu care poti discuta deschis si care sa ma inteleaga la randul ei. Intr-o singura fraza : Sa fie o fata caruia sa-i fie frica sa ma piarda :p. Cam asta as aprecia eu cel mai mult la o fata.

| Vlad_Chifor_2000 a răspuns:

Cand iti place de o fata iti place si gata dar eu cred ca cel mai mult mi-ar placea indrazneala la o fata.

| Razvan2227 a răspuns:

Sa fie frumoasa indrazzneata d chiar si putin nebuna laughing