| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin, am o problema, m-am indragostit d eun baiat mai mic decit mine cu un an si i-am spus ceea ce simt si am impresia ca si el ma iubeste dar nu sint sigura l-am intrebat dar nu mi-a raspuns si uneori flirteaza cu mai multe fete ce trebuie sa fac? ajutati-ma funditacrying

Răspuns Câştigător
| ciocolățica_8928 a răspuns:

Hmmm...Cory, nu te ingrijora daca el uneori mai filtreaza cu alte fete, nu e nimic ca tot pe tine te iubeste asta sa stii.asa sunt baietii niciodata nu prea le ajunge ce au langa ei dar mereu se intorc acolo unde le este locul mai ales ca tu tii la el. Nu mai fi trista ca toate lucrurile vor veni de la sine. Nu ti-a raspuns ca te iubeste deoarece sunteti la inceput si si ii este oarecul jena mai ales ca este mai mic decat tine...
Multa bafta! :*

2 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Wow, bravo, eu nu as avea curajul sa i zic asta unui baiatsad
Pai, trebuie sa ashteptzi sa vezi ce va face el, poate iti va da un raspuns intr o buna zi.Dar daca u vrei sa afli mai repede, mai intreaba l o data.
Nu te descuraja.Mai ashteapta putin si vei vedea ca totul se va aranja de la sine.

Sper ca te am ajutat:*:**:

| eoooo a răspuns:

Pff e complicat. ar fi bine sa ne spui cati ani ai pentru a ne da seama cum sta situatia... nu prea conteaza varsta atata timp cat el e mai inalt ca tine e ok... Daca va iubiti nu conteazawinking Dar nu e prea fair-play ca el sa flirteze cu alte fete no talking eu spun sa incercati poate va decurge totul bine si se va ajunge la o frumoasa poveste de dragoste day dreaming

P.S. : in mijlocul cuvantului nu se pune î ci â. Scoala pe primul loc nu uitawinking