| cockie_green a întrebat:

>Bunabig grin< am uun caiet de rommana mare si nu stiu ce sa fac cu el.thinking ceva idei? in afara de jurnal si oracol. funda:X

3 răspunsuri:
| ßobolina a răspuns:

Pai nu stiu...

Daca esti la scoala poti face ca un "caiet al barfelor" cu poze lipite ...etc
Sau sa ii pui pe toti colegii sa scrie cateva pagini despre ei si sa puneti la fiecare cate o poza ca sa aveti amintire.winking

Sper ca te-am ajutat :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie ti propria biografie adica date despre tine familia ta ca un fel de poveste a vietii tale un roman da sa stii ca nu e jurnal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ti scrii biografia ta