| Bubi19 a întrebat:

Buna big grin. As vrea cât mai multe statusuri care sa exprime iubirea ce o simt pentru el :X:X. Funda celor mai buna și mai frumoase happy
P.S. status-urile sa rog sa fie mai rare adică sa nu le vezi la fiecare fata la status.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RuxyzLOL a răspuns:

• Aproape vreau să te simt. uşor să te ating.şi s-adorm lângă tine.Sa citesc in ochii tai caprui dorinta arzatoare.
* O dragoste apusa e ca un vulcan, niciodata nu poti zice ca a trecut pericolul de a izbucni din nou.
*Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!
*Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva….
*Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine
*Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!
*Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!
*Din apa marilor as vrea sa impletesc Cuvantul dulce "TE IUBESC" Si tie sa ti-l daruiesc, ca esti tot ce imi doresc!

Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| AnabellaXD a răspuns:

1.Uneori din prietenie se naste si dragoste.
2.Te iubesc pentru ca esti oxigenul sufletului meu!
3. Dragostea este forta care poate misca Universul! Iar pasiunea... o consecinta a sa
4. Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face
5.Baby you light up my world like nobody else
6.TU TU TU, TU spui da tu spui nu.
7. Unul dintre cele mai frumoase lucruri ale vietii este sa gasesti pe cineva care sa te inteleaga, fara sa dai prea multe explicatii
8. Iubirea nu trebuie sa fie perfecta. Sa fie adevarata este suficient
9.A iubi pe cineva nu inseamna doar sa faci dragoste, s-o saruti, s-o alinti si sa-i spui ca o iubesti! A iubi inseamna sa-i ramai aproape atunci cand nimeni nu o face, s-o intelegi atunci cand nimeni nu o intelege, sa ai incredere in ea atunci cand nici macar ea nu mai are
10.Toata dragostea pe care o raspandesti se va intoarce la tine. Poate ca nu imediat, dar vei vedea in cele din urma ca este adevarat
11.Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!
12.Toata lumea imi spune 'Lasa-l! Nu e de tine!' plec capul si le spun : 'Il iubesc mai mult decat pe mine '!
13.Si cand crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apari TU si schimbi totul!
14. Dragostea este compusa dintr-un singur suflet care traieste in doua corpuri.
15. Când iubeşti trăieşti, în rest. doar exişti.
16.Ea: Descrie-ma in doua cuvinte... El: A mea!
17.El e romantic, cateodata ironic, nebunatic, simpatic, dulce, glumet, suparacios, copilaros, el e PERFECT pentru mine
18.Am petrecut cu tine mii de clipe minunate. Te iubesc prin vorbe, gesturi si fapte!
19.Ce frumoasa e iubirea, cand ma alinti cu zambetul tau curat! Ce frumoasa e iubirea cand tot ce spui devine adevarat!
20. Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima sa TE IUBESC!
21.N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti.
22. Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, cate picaturi prinzi, atat ma iubesti, cate picaturi scapi, atat TE IUBESC!
23.Si soarele luceste pentru tine exclusiv
24. Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie ea se simte. Te iubesc!
25. Oare cine ar fi crezut…Oare cine ar fi stiu. Dintr-un joc copilaresc.Sa ajung sa TE IUBESC
26. Iubirea e un joc ce il castigi - IN 2
27.La orice ora din zi, in ochii mei tu vei fi
28. Vreau sa traiesc, sa nu imbatranesc - Vreau sa iubesc si sa uit sa cresc.
Sper ca te-am ajutathappy

| RuxyzLOL a răspuns:

Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asacum ne doream

| RuxyzLOL a răspuns:

Funda? straight face De ce nu dai. sad? Asa faceti toti! Vreti ajutor si dati funda si cand colo...doar profitati straight face!

| Bubi19 explică (pentru RuxyzLOL):

Așteptam mai multe răspunsuri. Dar uite funda...