| Barbiie a întrebat:

Buna big grin pe 23 iunie este ziua mea. o sa invit 8, 9 fete si 2, 3 baieti big grin. o sa o fac acasa, dar vreau sa fie ceva mai special.nu mi-am mai serbat ziua de cand eram mica si. nu prea ma pricep sad in afara de muzica, dans. ce putem sa mai facem?[nu se ne uitam la filmsad]. cele mai originale idei primesc fundita :X mersi!

2 răspunsuri:
| Cici4Mici a răspuns:

Poi am eu niste idei care nu stiu cat de bune sunt : jucativa fazanul,adevar si provocare, procentaj sau ce ai face daca,spuneti bancuri, glume, scrietiva bilete si sa vedeti daca cunoasteti cine la scris (sau puteti sa scrieti cum aratati voi si sa vedeti daca ghiceste cineva)...etc.Nu mai stiu dar iti urez La multi ani!, multa sanatate, sa ai note mari si sa iti petreci vacanta de neuitat.

| dya333 a răspuns:

Pedepse,adevar si provocare, carti tot felul de jocuri.Nu neai spus cat implinesti,La multi ani, multa sanatate, fericire si indeplinirea tuturor dorintelor...happy