| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

d vreo 2 nopti visez ca ma mut la alta scoala, eu chiar vreau sa ma mut

ce ar putea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Iti doresti atat de mult sa se intample asta incat si noaptea sub constientul lucreaza doar D-zeu iti poate da un semn :* funda te rogpuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Unele vise vin din multimea gandurilor. Poate ca te-ai tot gandit la acest aspect, si de aceea ai visat.Stii vorba americanuluibig grinaca iti doresti ceva cu tot dinadisul, vei obtine acel lucru.

| RebecaBaa a răspuns:

Nu inseamna nimic, este doar in capul tau ca vrei sa te muti, iar gandul asta te face sa visezi ca tu chiar te vei muta. Dupa parerea mea, e doar in subconstientul tau. Te pup! :*

| RotaruFlorin a răspuns:

Pentru că tu chiar vrei să te muţi şi îţi este gândul numai acolohappy adormi cu aceasta dorinţă!

| Gweeen a răspuns:

Inseamna ca iti doresti mult prea mult sa pleci de la aceea scoala! De aceea tot visezi ca te`ai mutat. Daca tu iti doresti vorbeste cu parintii tai si poate vei rezolva ~!`