| Iσαηα a întrebat:

De ceva vreme nu mai visez nimic :-s. si nu ma odihnesc din cauza asta. cum as putea sa visez din nou puppy dog eyes. adica am nopti seci straight face.

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Tu esti prea obosita si nu te gandesti la nimic in timpul somnului. sfatul meu:de maine incepe sa te culci si dupa-amiaza ca noaptea sa nu mai fii asa de obosita si sa poti visa din nou.Succes!

2 răspunsuri:
| ioanagazdac a răspuns:

Bea o cană de lapte cu miere înainte de a te pune la culcare. Înlocuieşte televizorul cu cititul o perioadă de timp. Încearcă să respecţi un program cu oră fixă de trezire şi oră fixă de a te pune în pat la somn.

| Iσαηα explică (pentru ioanagazdac):

Multumesc =]]. faceam asta deja... dar tot nu mergea. citeste mai sus annete mi-a raspuns chiar ff bine >big grin