| selenaGbeauty a întrebat:

Buna :* Da. si vreau sa imi iau un hanorac cu feemoar si egari azi am fosf cu o prietena mai saraca. si ea se braca cook si mi-a spus ca isi ia hainele de la piata si la mall egariu si hanoracul bucata e 150-250 si la piata 30 lei si vreau sa stiu cat costa hanorcul cu fermoar cat costa... nu stiu daca 30
Eu nu am fost niciodata cine a fost sani ziceti cat costa PROBLEMA FWTWLOR BAIETI NU INTELEG **** FUNDA

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Am inteles happy, pai nu prea cred ca un hanorac, care in magazin costa 250 lei sa zicem, in piata sa coste 30. Poate si l-a luat de la second hand. Daca e asa, sa stii ca si acolo sunt haine super bune happy. Sunt haine din strainate care sunt purtate de straini de 2 ori poate. Calitatea este mult mai buna ca cele chinezesti -_-. Acum, dupa ce iti iei de la second hand ceva, trebuie spalate si calcate. Treci odata pe la un second hand sa vezi ce haine bune sunt. Daca le are de la piata, e misto sa gasesti hanorac cu 30 lei. Eu imi cumpar des de la piata, de ce sa iti iei un hanorac de la mall cu 250 de lei si sa nu iti iei unul mai ieftin cu aceeasi calitate in el? Daca fata isi ia de la second hand sa zicem, nu cred ca ar trebui sa o jignesti, zic si eu asa iar sarac dupa mine nu este nimeni, toti parintii se chinuie pentru copiii lor sa faca tot ce e mai bun.

| selenaGbeauty explică (pentru doreal):

Asa dar la piata cat costa hannorac cu fermoar? Tie iti dau funda.:*

| doreal a răspuns (pentru selenaGbeauty):

Eu am vazut la piata, ceva haine de piele la 100 de lei, cam asa. Hanorac cred ca ar costa vreo 80.

4 răspunsuri:
| selenaGbeauty explică:

Am scris numai tampenii :_)) nu luati in seama m Grabesc laughing)(

| darrio2007 a răspuns (pentru selenaGbeauty):

Te grabesti ca fata la maritat.