| AndreeaLupan a întrebat:

Da`ti`mi va rog mult ceva statusuri. de genu :
Primavara, toti cauta iubire.
Fuunda!

3 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| ChickenNugget a răspuns:

. Dor de... Mi-e dor de casa, de mama, de prieteni, de nebuniile de alta data, mi-e dor de primavara!

2. Fiecare dintre noi asteptam sa se intample ceva frumos in viata noastra, fiecare dintre noi asteptam primavara.

3.E 1 Martie! In aceasta dimineata soarele a batut in geam mai insistent. Ai deschis si ai lasat primavara sa intre in casa - e 1 Martie!

4. A venit primavara! Cu aceasta urare aduc primavara in sufletul tau: deschide-ti inima, fa loc clipelor frumoase!

5. O primavara de neuitat! Fie ca 1 martie sa iti aduca atat de multe flori incat sa te pierzi printre ele si tot atatea declaratii de dragoste!

6. La multi ani! Un buchet de lacramioare, un manunchi de sentimente frumoase si o gramada de imbratisari... special pentru tine! La multi ani de 1 martie!

7. Urare de primavara! Fie ca acest martisor sa ne aduca linistea si fericirea de care avem nevoie toti, si ca iubirea sa ne imbratiseze sufletul.

8. Esti ghioceloul suav ce imi vesteste primavara, esti ingerul ce zilnic ma pazeste, esti tu ceea ce ma iubeste!

9. Primeste acest ghiocel de la cineva care vrea sa aduca primavara in sufletul tau.

10. Acum, cand soarele primaverii rasare dintre nori dand aripi iubirii ce ne uneste, imi leg snurul dragostei de inimioara mea, daruindu-ti-o cu toata increderea, pentru ca stii sa o faci sa zambeasca si sa pluteasca spre neantul fericirii...

11. Un cer albastru fara nori
In calea ta sa fie
Sa ai in fata numai flori
Succes si bucurie.

12. In prag de primavara
Soarele sa iti rasara
Cu inc-o bucurie
Ce-n suflet sa iti fie
Ca o lumina vie

13. Din departari, pe aripi nestiute,
Purtat de-un dulce si mirific dor,
In cea mai minunata primavara
Se-ndreapta catre tine un martisor.

14. Martisorul: Din lacrima alba a fulgilor de nea si rosul aprins din inima mea, am impletit un martisor pe care ti-l trimit cadou!

15. Pentru tine: Un buchet de ghiocei si o primavara superba pentru o persoana mai speciala decat toate anotimpurile!

16. Rosu si alb! O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera!

17. Cu dragoste: Un martisor virtual purtator de sentimente 100% veritabile. Te iubesc. La multi ani de martisor!

| arriadnna a răspuns:

Primavara a venit si zapada sa topitlaughing