| anonim_4396 a întrebat:

Daca tin Dieta Rina 3 luni (13 saptamani) pot slabi 13 kg? Am 1.60m si 60 kg
Multumesc!

2 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Daca esti baiat poti frumos sa faci sport pur si simplu in vreo 3 luni slabesti mult peste 13 kg eu am facut sport in fiecare seara 2 ore 6 luni si am slabit 20-21 de kg daca esti fata daaaa ar merge dar incearca sa iti faci tu regimul! tu iti cunosti cel mai bine corpul de ex
Dupa o masa cu friptura si cartofi la cupotr te simti greu poti elimina friptura cu cartofi!
dupa mese vezi cum te simti daca te simti bine si nu te misti greu iti poti face un regim singur/a. Bafta

| Michelle47 a răspuns (pentru SoloPC):

Si daca sunt fata?