| hjjd a întrebat:

daca un baiat face anumite gesturi unei fete adica daca o atinge si o conduce acasa sau daca incearca sa o sarute.credeti ca i place de ea.sau doar vrea sa isi faca o prietena? eu am refuzat sa fiu prietena lui deoarece nu sunt sigura daca ma place, el tot continua sa ma conduca acasa sau sa ma atinga. ce credeti. i place de mine?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Eu una cred că te place,dar ca să scapi de dubii,ar trebui să îi vorbești deschis despre asta. Când te conduce, înainte să plece întrebă'l de ce face toate aceste gesturi drăguțe.
P.S. nu îl lăsa să plece până nu îți explică.
Eu una îți pot zice din start că baiatul simte ceva pentru tine, trebuie doar să faceți unul din voi primul pas.
Multă baftă.

2 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Pai. daca nu risti nu castigi. totusi da`i o sansa si aflawinking funda?

| emitzu150 a răspuns:

Eu daca ii fac asta unei fete imi place de ea ff mult nu doar vr o prietena... cred ca el te iubeste