| TicTacUser a întrebat:

Cum fac sa slabesc foarte repede? dati-mi va rog o reteta.:*.

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Păi. eu am slăbit 6 kg in 2 săptămâni făcând jogging de 2 ori pe săptamână. şi calculându-mi caloriile cu ajutorul calculatorului de pe calorii.slabute.ro, astfel încât să nu depăşesc 1100 calorii pe zi.

| gagaangel a răspuns:

Buna
nu-ti trebuie reteta poti sa fac 50 de abdomene si flotari si genoflexiuni pe zi sau 100 depinde cate poti sa mananci putina paine 3 felii pe zi fara fastfood si mancare usoare fara multe grasimi...tongue
sper sa te ajute
bafta...:X

| triplexander a răspuns:

Regenon de la farmacie sa (nu) iei mai mult de 8 o databig grin

Întrebări recente