| Mihaiislicaru1 a întrebat:

Salut,TPU aseara am fost la o fată si ea a sarit pe geam, iar cand am dus-o acasa ne-a prins maica-sa si mi-a spus sa-i dau nr parinților mei, a mai pățit cineva, apropo cand am incercat sa fug m-a prins de gluga.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am patit chestii de genul ca nu-s chiar mic de ani
dar nu va face nimic mama ei pentru ca in primul rand fata ei a fugit de acasa pe geam si nu tu ai luat-o cu fortawinking

| Violleta2022 a răspuns:

In afara de tine, nu, nu a mai patit nimeni asta.
Dar parintii tai ce ti-au facut?

| dullcat a răspuns:

Buna.Veti supravietui.laughing Mna, se poate sa va intalniti si fara sa va ascundeti de parinti, ca in filme.Sau nu?

| MistarGoGu a răspuns:

Telenovela mexicană anii 90! Eu iti trageam vreo 4 curele la poponetul gol! Ti-a fost fomita rau ca ai "uitat " niste cratime prin text? A sărit pe geam? De la ce înălțime? Mai are oasele întregi? Un SMURD. ceva?