| Ðίдηд a întrebat:

Buna kiss
Dati-mi si mie niste statusuri despre invidie, in general despre fete fitoasewinking
Cele mai frumoase fundoi :X
Restu vot tongue

Răspuns Câştigător
| addryannaa22 a răspuns:

Cine nu ma inghite.sa ma sugalaughing)
funditssaA?batting eyelashes

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate gasesti ceva pe aici:
Status-uri & avatare http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html
Status-uri mess, messenger, statusuri funny www.avatare-messenger.ro/statusuri
Status-uri De-Calitate http://statusuri.de-calitate.ro/
Status-uri pe categorii http://www.statusuri-belea.com/category/statusuri-dnd/
Bafta!

| ZâmβέŤ a răspuns:

Am mai gasit cateva
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
sper sa te ajute...

| Ðίдηд explică:

Da @addryannaa22 laughing kiss

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *