| qMadiixD a întrebat:

:* Care stie niste statusuri pentru fete frumoase si fitoase? :X.

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

~Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale
~Sunt fata de pus in rama, nu ca orice panarama
~Cea care il mananca pe tati de bani, e pustoaica lui de 14 ani (in loc de 14 pui cati ani ai tu)
~Iti sa bine doar cu mine!
~Sunt o fata cu finete, invidiata de multe zdrente
~Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
~sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
~[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"
~sunt smechera si versata de baieti sunt adorata
~sunt o diva printre stele, imi bat joc ca am putere
~Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.
~Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!
~Iubirea este sa dai ocazia cuiva sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.
~Cand vine vorba de iubire, baby spune`le ca ma ai pe mine
~Fitze, gesturi si tupeu.ai vrea tu talentul meu
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~Orice baiat care se respecta, are langa el o bruneta
~Priveste dar nu atinge(pentru baieti)
~Uita. te si baga. ti unghia in gat(pentru fete)
~Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~
Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "
~mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"
~, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
~fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe
~Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa
~N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti
~Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""
~Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil
~Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X
~Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
~Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X
~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!
~Sun o mica vrajitoare, cine ma saruta moare un baiat m. a sarutat, 7 zile a oftat
~Sa nascut pentru tine, si acum sta cu mine, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta
Funda?

4 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa