| DreaMiss a întrebat:

Dati-mi va rog o idee de costum de halloween, dam un party si trebuie sa ne mascam.
Initial am vrut vrajitoare, da nu am haine negre care nu mai sunt bune, iar mama nu-mi permite sa le tai pe astea bune. poate ma ajutati cu costumu de vrajitoare sau imi dati idee de alt costum.

Răspuns Câştigător
| luizafrumusik11 a răspuns:

Iati o rochie neagra daca ai taio (ai vazut cum sunt blugi aia taiati...)asa cumparati o palarie neagra sau cum gasesti tu cum o preferi neagra transparenta cum veri tu cum o doresti niste pantofi negri cu toc sa te simti tu bine sa fie negri cum preferi te machezi cu negru pe la ochi te dai cu pudra pe fata te faci alba si iti cumperi niste unghi de false si ti le vopsesti cu negru dale ade vrajitoare cum ar veni iti iei si niste manusi cu deget din catifea negre te imbraci nu mai in negru iti iei o peruca neagra pletoasa ciorapi negri fini pe picior ...etc uitete si tu pe net la filme cu gfamilia addams si te inspiri cat vrei sper sa castigi concursul site mai inspis sa-ti pui ceva prin pas gandaci ceva si sa-ti iei un craniu de jucarie sa-u ceva mai straaniu tiam spus te uiti la familia addams la morticia si o sa castigi sper c atiam fost de ajutor O SA CASTIGI SIGUR! succeshappy