| okayhey a întrebat:

dau funda. Eu cu iubitul meu am ramas singuri de revelion. Trebuia sa stam cu cativa prieteni dar ne-au lasat balta, si ceilalti prieteni au alt program, si noi nu stim ce sa facem. Parintii nostri sunt acasa. Aveti vreo idee? Multumim

2 răspunsuri:
| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Va fi o serie de concerte in Piata Constitutiei, daca esti in Bucuresti, daca nu...eu v-as zice sa-l petreci intr-un mod romantic, la un restaurant sau...ma intelegi tu happy

| okayhey explică (pentru MyNameIsAndreea123):

Restaurantele sunt full, nu suntem din Bucuresti, si in alt mod, nu prea avem unde laughing, parintii sunt acasa