| AlinaAlyna a întrebat:

Buna de cateva zile ma tot cert cu tatal meu . mereu gaseste motive aiurea rolling eyes parintii mei sunt divortati de cativa ani . happy dar el mereu zice ca mama m-a lasat rolling eyes desi el a venit acasa acum cateva luni oh go on ce pot sa fac nu mai potstraight face

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Spune-i ca ii iubesti pe amandoi la fel de mult.
Spune-i ca el mereu va fi tatal tau indiferent de situatie.
Daca nu ii se inmoaie picioarele trimite-l la psiholog straight face
P.S asta ar trebui sa ii spui din inima, dupa sa il pupi si sa il imbratisezitongue

1 răspuns:
| Deny1333 a răspuns:

Încearcă să faci pe placul lui cât e prin preajmă, iar în restul timpului să îl eviţi. Nu-i mai da apă la moară şi nici nu mai asculta tot ce comentează el, va fi mai bine.
Baftă!