| DianaC a întrebat:

Buna :)
De cateva zile mi-am facut un blog pe tumblr.
Acum vine rugamintea mea.Nu am mai avut un blog niciodata,deci imi este foarte greu sa adun oameni care pot fi interesati sa il urmareasca. Daca careva dintre voi are cont pe tumblr, si este si el un blogger si ar vrea sa ajute un blogger in devenire, as fi foarte fericita.Rugamintea mea este sa imi urmariti blogul,adica,sa dati,,follow" si desigur daca va place blogul sa il arati si prietenilor.
Nu am pus foarte multe poze deocamdata pe blog,deoarece incer sa le pun pe preferatele mele.
Desigur, pozele se vor inmulti pe zi ce trece.
Si din nou, v-as fi foarte multumitoare daca mi-ati urmari blogul si l-ati arata si prietenilor.Si desigur, celor care mi-au dat follow o sa le dau inapoi.
Blogul este acesta: http://www.tumblr.com/blog/dianaclara0
Multumesc din nou.

13 răspunsuri:
| loveanime059 a răspuns:

Nu merge :(
poate imi dai si mie http://loveyoona705.tumblr.com :D

| Bo0ble a răspuns:

Pai ce blog ai pe tumblr?
Cum te numesti?

| alicecurtis a răspuns (pentru DianaC):

Nu merge! straight face

| alicecurtis a răspuns (pentru DianaC):

GATA! Te am gasit!

| DianaC explică (pentru alicecurtis):

Multumesc foarte mult :*

| Bo0ble a răspuns (pentru DianaC):

Am dat follow
Da-mi si tu mie
http://bo0bl3-mt-melly.tumblr.com/

| alicecurtis a răspuns (pentru DianaC):

Am rezolvat! Ti am facut un promo pe tumblr! Sper sa ti faci cat mai multi prieteni! btw blogul meu se numeste gk22!

| alicecurtis a răspuns:

Iti fac un promo cu cea mai mare placere!
Bine ai venit pe tumblr btw!

| OlgaMonik a răspuns:

Hei, Clara. Imi poti trimite un mesaj cu id-ul tau? happy. As vrea sa te intreb cate ceva. Daca vrei si tu sa ma ajuti bineinteles ~! :*

| DianaC explică (pentru OlgaMonik):

Ti-am trimis mesaj :*