| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am facut un blog pe tumblr.
Nu am mai avut un blog niciodata, deci imi este destul de greu sa adun oameni care pot fi interesati sa il urmareasca.
Daca careva dintre voi are cont pe tumblr, si ar vrea sa ajute un blogger in devenire, rugamintea mea este sa imi dati follow si normal, daca va place blogul sa il arati si prietenilor. Sunt inca la inceput, am putine chestii postate, dar nu va ramane asa mult timp happy.
Si, evident, celor care mi-au dat follow le voi da si eu inapoi. :)
http://ionut-lupu.tumblr.com/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare interesant si am sa le spu si amicilor mei sa-l viziteze thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult happy

3 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Tumblr e diferit E TUMBLR locul nu se "cersesc" follow-uri, locul unde in spatele fiecarei postari se ascunde ceva. E pur si curat. Nu il strica.

Si acum revenind la postarea ta de aici, blogul pare fain la prima vedere, bafta dar tine cont de ce am zis mai sus.

my tumblr: http://intalpilegoale.tumblr.com/

| anonim_4396 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Ok, thanks for advice happy