| LaraClarice a întrebat:

Nu imi merge facebook-ul. Nu pot vedea prietenii, acolo pe marginea din dreapta decat daca intru la setarile contului.
Nu pot vedea mesajele, cand incerc, se incarca numai dar nu imi apare nimic.
Nu pot vedea pozele. Cand dau clic pe ele nu se deschid.
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Patrick1 a răspuns:

As putea sa iti recomand Opera sau Modzila. daca nici asa nu merge da-i o scanare de virusi! succes

| LaraClarice explică (pentru Patrick1):

Am folosit Opera si acum merge.

| Patrick1 a răspuns (pentru LaraClarice):

Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor!winking Bafta!

6 răspunsuri:
| Dydy112 a răspuns:

Daca in maxim 24 de ore nu isi revine ar trebui sa-ti schimbi browserul. happy

| ioiomama a răspuns:

Nimic poti astepta sau dai reset la pc faci cum vrei dupa un reset se poate sa mearga asa mult succees

| H3cker a răspuns:

Ce sistem de operare ai? Si ca browser folosesti?

| Flory_Lorelay_1998 a răspuns:

Stai linistit/a. Mai are si el eroari. Asteapta vreo 2 ore si de abia atunci ai sa vezi totul pe facebok.Iti zic din propria experienta.