| Maryna78 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa vorbesc cu un baiat pe mess si el am inceput sa ma placa,intr-un fel si eu pe el. Acum problema e ca nu stiu ce sa mai vorbesc cu el. l-am intrebat ce muzica ii place,mancarea preferata, ce sucuri ii plac, daca face un sport, ce ii place sa faca in weekend sau in vacante, ce visa sa devina cand era mic, despre primul sarut, prima prietena.E un baiat super de treaba. Deci ceva idei aveti ce sa mai vorbesc cu el dar ceva mai interesant care sa nu-l plictiseasca? P.S. Ii place fotbalul.

Răspuns Câştigător
| andreee112 a răspuns:

Vorbiti si voi ceva mai serios..iesiti in oras. daca tot iti place si te place, cunosc sentimentul de a vorbi chestii cu persoana pe care o placi iar cand nu mai ai idei te urci pe peretilaughing, intreaba-l de problemele lui de ce ii este frica incearca sa fii un fel de psiholog sa il ajuti in probleme si ai sa vezi ca o sa te placa si mai mult pentru ca va vedea ca iti pasa cu adevarat..bafta:* lasa mesaj cu ce ai facut daca vrei>big grin

| Maryna78 explică (pentru andreee112):

Multumesc pentru raspuns chiar m-a ajutat. te pup. o seara buna!

| andreee112 a răspuns (pentru Maryna78):

Nu ai pentru cebig hug iti doresc multa bafta>big grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă pe mess nu mai aveți subiecte de discuții, în viața reală ce vă faceți?
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti mai mult, incearca si tu cu subiecte mai altfel.ce parere ai despre...stiu eu ce