| Meap a întrebat:

Buna!
De curand mi-am luat un telefon Samsung si are android.
Am descarcat cateva aplicatii de pe Google play gratuite conectand telefonul la pc dar inca nu mi-au aparut pe telefon.
Acolo de unde am downloadat zice ca s-a instalat pe telefon...dar eu nu vad niciunde aplicatiile laughing
Ce-as putea face? sad

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si eu am telefon cu android dar nu am conectat niciodata telefonul la pc pentru a descarca si instala aplicatiile care m-au interesat, le-am instalat direct de pe google play

| RockLife a răspuns:

Pai in primul rand, tu trebuie sa fi conectat pe Play Store, cu contul tau gmail, si pe telefon la fel, si sa ai o conectiune wifi sau pachet de date. De aceea cred ca nu ti s-a descarcat/instalat nimic.

| Eminem4Survival a răspuns:

Incearca pur si simplu sa le iei de pe market-ul din magazin si sa nu mai conectezi telefonul la PC.

| Eminem4Survival a răspuns:

Incearca pur si simplu sa le iei de pe market-ul din telefon si sa nu mai conectezi telefonul la PC.