| ada_5580 a întrebat:

de doua nopti visez oameni morti.intr'o noapte am visat 2 oameni morti intr'o piscina, iar in cealalta am visat 4 oameni morti pusi intr'o masina. cam ce credeti ca ar insemna? Astept pareri.Multumesc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil ai vazut filme de teroare in ultimul timp sau cazuri de crima la stiri de tot visezi asta, te gandesti la ceva frumos inainte sa te culci si trec cosmarurile.

| seraina a răspuns:

Daca ai visat cu sange atunci e supe naspa

| Andreea256 a răspuns:

1 ori te-ai uitat la prea multe filme horor...
2 ori cineva din familie la tine au murit asa si vor ceva...
3 ori e doar imaginatia ta care o sa treaca funda?

| Hugulets a răspuns:

Am visat si eu in noaptea asta ca ma aflam la o inmormantare ba la mai multe o data. se spune ca cand visezi morti [ care inainte de moarte erau triste. va ashteapta suferinte si durere.
daca [ sunt veseli si linistiti - totul va merge bine in toate privintile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai vazut multe filme horor.Thriller.Ceva de genu.
Ori cineva de pe lumea ailalta vrea ceva, ori urmeaza sa se intample ceva.Dar cred ca te-ai uitat la prea multe filme.Incearca sa uiti si uita-te si tu la mai multe fiilme de comedie.

| razvy92vv a răspuns:

Da grija cu filmele horor e doar subconstientul tau deci nu prea ai dc sa te sperii cosmar draga e normal

| ada_5580 explică:

Nu ma uit la filme horror pentru ca nu imi plac.ma gandesc k ceva ar putea insemna