| cata111222 a întrebat:

De mai mult timp o fata ma ia de mana, ma ia in brate, imi zambeste mai mereu cand ma vede, se pune langa mine. Stiu ca ma place dupa comportamentul ei, dar nu stiu cum sa ii spun ca si mie imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| elenaelly1234 a răspuns:

Pai. ea iti da semne si vrea sa stii ca te place. fa asa. cand mai vine langa tine. intoarcei capul spre tine si saruta,. fa-ti curaj. mai tarziu nu vei regretawinking. ea nu face asta pentru ca nu are curaj, incerca tu atunci. daca nu. ve-ti trai asa o vesnicie si nu e bine. Succes! Funda?:*

1 răspuns:
| cata111222 explică:

Mersi mult happy