| cata111222 a întrebat:

De mai mult timp o fata ma ia de mana, ma ia in brate, imi zambeste mereu, se pune langa mine etc. Stiu ca ma place dar nu stiu cum sa-i zic ca o plac si eu...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzi gesturilor ei si ii dai de inteles ca o placi. Dar la un moment dat tot va trebui sa-i si spui, fetelor le place asta.
Mai copii mai, dar voi nu va ganditi ca daca nu stiti cum sa spuneti ceva atat de simplu (cu atat mai mult cu cat stii deja ca ea te place) poate asta inseamna ca nu sunteti pregatiti pentru o relatie? Nu e gresit ca va placeti, dar poate ca ar trebui sa ramaneti la nivelul la care sunteti acum. La varste mici sunt foarte dragute atasamentele astea atata timp cat nu incercati sa fiti ceea ce nu sunteti sarutandu-va si pretinzand ca va iubiti si ca aveti o relatie serioasa.
Nu ma leg neaparat de tine, spun in general.

| Andreuuuc a răspuns:

Păi pur şi simplu.o chemi undeva unde sunteţi singuri amândoi big grin.şi îi spui frumos că o placi.(ps. fără să-ţi fie ruşine )!