| Anonim1403 a întrebat:

Buna!
De mica am tot ce visam eu era sa joc fotbal si sa stau cu baietii, cand era vorba de papusi eu nici ju voiam sa le ating.
Oriunde mergeam ma uitam dupa fete in special.Ma identific ca fiind o persoana bi si as vrea sa-i spun mamei mele acest lucru pentru ca imi este ca cea mai buna prietena
Cu tatal si fratele meu nu am vorbit niciodata despre asa ceva si nu stiu parerea lor despre LGBTQ.
Mama e si pro si contra.
(Acum sa mi sara toti crestinopatii in cap si sa mi spuna ca eu am ales sa fiu asa; am incercat sa-mi duc gandul de la bisexualitate dar nu pot)
Tin chestia asta in mine de vreo 5 ani si nu am spus nimanui despre orientarea mea

O modalitate prin care sa-i spun mamei mele?❤
Funda

P.S:scuzati greselile

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am văzut că s-a cam dat upgrade la LGBT, acum mai nou e LGBTQ. Eu cred că se vor mai adăuga litere pe viitor.
În fine, păi spune-i pur și simplu. Dacă zici că e și pro și contra probabil e undeva la mijloc, așa cum ești tu declarându-te bi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i direct.Cu discursuri inutile nu rezolvi nimic.