| anonim_4396 a întrebat:

De revelion, o invit pe cea mai buna la mine acasa si nu prea stim ce sa facem. Pana acum ne-am hotarat sa ne uitam la cateva filme si sa ne jucam pe playstation dar in rest nu stim ce sa mai facem. Va rog sa ma ajutati. sad

Răspuns Câştigător
| Deea10_8134 a răspuns:

A pai puteti sa dati drumu la muzica si sa dansati, puteti sa va uitati la tv, vor fi o gramada de emisiuni, spuneti glume, spuneti ce va doriti sa faceti in 2011, puteti sa va faceti poze impreuna etc.sunt o gramada de lucruri pe care le puteti face.Petrecere frumoasa:*

2 răspunsuri:
| zOoZoLeee a răspuns:

Cola.
Filme
Aduceti reviste
Va machiatzi una pe cealalta legate la ochiilaughing
Va uitati pe poze mai vechi.
Si sa nu uitati sa fiti putin si betehappy doar sa simtiti senzatia de betie sa fiti putin ametite big hug
Distractie placuta:*

| KrsS a răspuns:

Intuiesc ca afirmatia era "cea mai buna prietena pentru ca altfel as fi inteles cu totul altceva si as fi dat alt raspuns.
Va uitati pe poze, povestiti despre iubiti, despre ce v'ar placea sa faceti a 2a zi, la vara, peste un an, peste 5 ani...se gasesc subiecte de discutie cu putin alcool la bord laughing

Distractie placuta si la multi ani!