| sis a întrebat:

Revelionul il fac acasa si am hotarat cu ai mei sa ne uitam la niste filme[de revelionwinking], dar nu stim la ce filme. Ce recomandati? Mentionez ca ma uit cu familia si cu niste prieteni de familie, asa ca nu vreau orice porcarii de filme.

Astept numele de filme. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MLS a răspuns:

Bride Wars
Meet the Fockers 1, 2 fara 3( nu e asa bun)
Click
Kick-ass
Just go with it
Due date
It's cand of a funny story
Adventureland
Ratatouille
17 again
Leap year
Legally blonde
You Don't Mess with the Zohan (asta nu stiu sigur daca e bun sa-l vezi cu ai tai, mai are faze tampite - joaca Adam Sandler, se intelege de ce)
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy ( mai ciudat filmul, dar frumos)
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
Night at the Museum
Dumnezeu pentru o zi
Stiu ca a trecut revelionul dar poti pentru o alta ocazie sa incerci filmele astea. Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Little Miss Sunshine- e un film cu o familie mai ciudata si este foarte amuzant.

| Bishop a răspuns:

Home alone 4