| anonim_4396 a întrebat:

deci am avut un vis ciudat daca nu stiti sa rasp la intrebare mai bine nu raspundeti.
Deci am visat ca era o fata care dorea sa ma omoare *(ea avea niste ucenici si unul dintre ei a tradat-o dandu-i otrava ) cand a descoperit la omorat cu un cutit(se vedea sangele curgand). eu scapasem pentru ca ma ajutase acel baiat care a murit(erau oameni necunoscuti)
Dupa care, in acelasi vis ma dusem pe o cladire foarte inalta dupa care nu aveam cum sa ma dau jos asa ca m-am aruncat in gol.
Nu prea cred in superstiti dar de fiecare data cand visez lucruri din acestea mi se intampla tot felul de lucruri ciudate.

Răspuns Câştigător
| genny a răspuns:

Poate ca ai o latura e care ink n`o cunostiwinking ...sau poate sunt simple conicidentze ...si nu te mai speria de vise din astea tampite :*